GLAMOUR W NOWOCZESNYM WYDANIU

Styl Glamour narzuca pewne standardy w projektowaniu wnętrz. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby dowolnie modyfikować i interpretować przyjęte wytyczne, by w efekcie stworzyć wnętrze niepowtarzalne i dopasowane do oczekiwań osoby, która będzie tam mieszkać.


Najbardziej rozpoznawalnymi elementami stylu są połysk, lustra, srebrne – chromowane lub złote dodatki oraz kolorystyka (biel, czerń, beż, złoty).
I właśnie te elementy mogą stworzyć bazę i tło dla pięknego wystroju, który będzie zarówno glamour i nowoczesny.

 

A

Bazą w naszej aranżacji jest biała błyszcząca podłoga, które pięknie odbija światło i jest niezobowiązującym tłem dla reszty wystroju. Na ścianie za sofą jest biała, satynowa tapeta o strukturze 3D, podświetlona od góry listwą ledową z sufitu. Jasne są również kanapa, stoliki i szafka pod telewizorem. Taki układ pozwala na kilka mocnych akcentów.

A_3

 

Nietypowe dla stylu Glamour, ale bardzo efektowne są płyty betonowe, które umieściliśmy na ścianie za telewizorem. Surowość betonu świetnie komponuje się z jasnym wykończeniem mieszkania. Aby wzmocnić efekt powyżej i obok płyt umieściliśmy lustro.  Fantastycznie w klimat mieszkania wpisał się fotel Bubble Chair, podwieszony pod sufitem.

Obraz i drobne dodatki w odcieniach niebieskiego, przyciągają wzrok i sprawiają, że całość nie jest monochromatyczna, a wisząca lampa w kryształkami idealnie zamyka całość kompozycji.

Kuchnia utrzymana jest całkowicie w kolorach bieli i czerni.

A_9

Wszystkie fronty są lakierowane na wysoki połysk, a na ścianie pomiędzy szafkami jest czarna, szklana mozaika. Oczywiście i tutaj nie mogło zabraknąć akcentów charakterystycznych. Wiszące lustrzane lampy nad blatem, oraz wysokie krzesła bardzo dobrze pasują do całości.

W korytarzu znajduje się szafa z lustrami oraz wbudowanym siedziskiem.

A_10

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress