BLOG

GLAMOUR W NOWOCZESNYM WYDANIU

Posted by on lut 1, 2017 in BLOG | komentarzy

GLAMOUR W NOWOCZESNYM WYDANIU

Styl Glamour narzuca pewne standardy w projektowaniu wnętrz. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby dowolnie modyfikować i interpretować przyjęte wytyczne, by w efekcie stworzyć wnętrze niepowtarzalne i dopasowane do oczekiwań osoby, która będzie tam mieszkać.

(więcej…)

CYKL: PRAKTYCZNE PORADY – FUGI, JAK JE CZYŚCIĆ I JAK O NIE DBAĆ ABY NA DŁUGO ZACHOWAŁY KOLOR

Posted by on paź 12, 2016 in BLOG | komentarzy

CYKL: PRAKTYCZNE PORADY – FUGI, JAK JE CZYŚCIĆ I JAK O NIE DBAĆ ABY NA DŁUGO ZACHOWAŁY KOLOR

Jednym z nieprzemijających trendów są białe płytki. Wiadomo, biel nigdy nie wychodzi z mody. Jest elegancka, dodaje świeżości i często sprawdza się w małych pomieszczeniach. Podobnie inne jasne kolory. Jest tylko jeden kłopot – fugi. Między płytkami zawsze musi znaleźć się fuga, choćby minimalna, ale musi być. Żeby ładnie komponowała się z kolorem glazury lub gresu powinna mieć podobny odcień. I w tym momencie zaczynają się obawy. Przecież białe lub jasno beżowe i szare fugi szybko się zabrudzą. Co wtedy? (więcej…)

CYKL: NOWOŚCI I TRENDY – MISKI WC BEZKOŁNIERZOWE – DOBRE ROZWIĄZANIE CZY CHWYT MARKETINGOWY?

Posted by on lip 15, 2016 in BLOG | komentarzy

CYKL: NOWOŚCI I TRENDY – MISKI WC BEZKOŁNIERZOWE – DOBRE ROZWIĄZANIE CZY CHWYT MARKETINGOWY?

Jednym z hitów na rynku nowości łazienkowych są ceramiczne miski wiszące wc bez wewnętrznego kołnierza. O co chodzi? W tradycyjnych miskach wiszących, wewnątrz, dookoła całej miski było obrzeże, dzięki któremu woda rozprowadzała się i spłukiwała środek. (więcej…)

CYKL: PRAKTYCZNE PORADY – GRES POLEROWANY – O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ I JAK O NIEGO DBAĆ.

Posted by on cze 28, 2016 in BLOG | komentarzy

CYKL: PRAKTYCZNE PORADY – GRES POLEROWANY – O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ I JAK O NIEGO DBAĆ.

Gres polerowany często budzi wiele kontrowersji. Potencjalny kupiec w pierwszej kolejności sprawdza opinie w internecie i w tym momencie pojawiają się wątpliwości. Przeczytać można całe mnóstwo negatywnych komentarzy na ten temat. Niechęć ta zazwyczaj jest wynikiem braku wiedzy o tych płytkach, a co za tym idzie – nieprawidłowym ich montażu i użytkowaniu. Wystarczy tylko pamiętać i kilku podstawowych zasadach, a nie będziemy mieli żadnego kłopotu z gresem polerowanym i będziemy mogli cieszyć się przez długi czas pięknymi płytkami.
(więcej…)

Jak urządzić funkcjonalną łazienkę – łazienka ze skosami.

Posted by on lut 13, 2015 in BLOG | komentarzy

Jak urządzić funkcjonalną łazienkę – łazienka ze skosami.

Skośne stropy, nieregularne powierzchnie, mało światła.  Poddasza to kłopotliwe w aranżacji przestrzenie. Jak zaplanować ich pomysłowy i jednocześnie funkcjonalny i praktyczny wystrój?

 

(więcej…)

Nirwana w polskim wydaniu.

Posted by on paź 21, 2014 in BLOG | komentarzy

Nirwana w polskim wydaniu.

Czy jest możliwe stworzenie niepowtarzalnego klimatu w małej, blokowej łazience ? Oczywiście, że tak ! Wystarczy kilka trików, kilka sprytnych dodatków i nasza niepozorna łazienka zyska duszę. Nie trzeba wielkich nakładów finansowych czy godzin spędzonych w sklepach. (więcej…)

Po drugiej stronie tęczy

Posted by on wrz 15, 2014 in BLOG, Uncategorized | komentarzy

Po drugiej stronie tęczy

Otaczające nas barwy w istotny sposób wpływają na nasze życie.  Wybór koloru ubrania, włosów czy jedzenia nie dzieje się samoistnie. Podświadomość podpowiada nam co powinniśmy wybrać i czasem z niewyjaśnionych przyczyn bardziej zasmakuje nam jabłko zielone niż czerwone. (więcej…)

Poukładać małą przestrzeń

Posted by on lip 30, 2014 in BLOG | komentarzy

Poukładać małą przestrzeń

Duży metraż łazienki daje spore możliwości aranżacyjne. Wyzwanie zaczyna się kiedy do zagospodarowania jest kilku-metrowe pomieszczenie, często bez dostępu dziennego światła, ograniczone skosami. Możliwości jest mało, a oczekiwania klienta wysokie. Z każdej sytuacji jest wyjście, a jeśli go nie ma – możemy je stworzyć. W każdym wnętrzu da się tak poukładać przestrzeń, że stanie się ono funkcjonalne, wygodne i przede wszystkim piękne. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług projektanta, który dysponuje szeregiem ciekawych i sprawdzonych rozwiązań, oraz ma w zanadrzu kilka sztuczek, za pomocą których wyczaruje idealne wnętrze. (więcej…)

Beton wkracza na salony !

Posted by on lip 10, 2014 in BLOG | komentarzy

Beton wkracza na salony !

Kiedyś ukrywany ze wstydem, dziś prezentowany z dumą, pełni funkcję epicentrum wnętrza. Przyjaciel architektów, wróg tradycjonalistów. O czym mowa?  Oczywiście o betonie architektonicznym. Ze względu na ogromne możliwości aranżacyjne, mnogość form i rozwiązań szybko zyskał sobie rzesze fanów ale także całkiem liczne grono przeciwników. (więcej…)

iSaloni 2014

Posted by on lip 1, 2014 in BLOG | komentarzy

iSaloni 2014

iSaloni to targi designerskie w Mediolanie. Ale nie są to zwykłe targi, to spotkanie wybitnych osobowości pokazujących swoje prace. (więcej…)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress